Garnitury
i smokingi
na miarę

Garnitur i smoking to galowe stroje męskie – ich ponadczasowy charakter i elegancja są niezmienne od wielu dekad. Od zawsze też wiadomo, że jako męski strój galowy — najlepiej prezentuje się smoking czy garnitur szyty na miarę.

Szycie na miarę zapewnia właścicielowi wygodę, podkreśla jego styl i prestiż. Garnitur czy też smoking leżą idealnie tylko wtedy, gdy są odpowiednio dopasowane do sylwetki. Niestety większość mężczyzn ma szafie zestaw gotowych garniturów, z których co najmniej jeden element nie pasuje do wymiarów lub typu sylwetki.

Tylko profesjonalny krawiec z należytą pieczołowitością zadba o konstrukcję każdej części męskiego stroju. W pracowni Cafardini szyjemy garnitury i smokingi dopasowane do wszystkich typów męskich sylwetek. Szycie na miarę pozwala nam na to, aby wspólnie z klientem tworzyć stylizacje, które są zawsze jedyne w swoim rodzaju.

Zaletą szycia smokingów i garniturów na miarę jest możliwość takiego skrojenia stroju, aby wydobywał on wyłącznie mocne strony Twojej sylwetki, w sposób przemyślany tuszując to, co chciałbyś ukryć. Klienci, którzy wybrali pracownię Cafardini do uszycia garniturów na miarę na wyjątkowe okazje, zawsze wracają do nas po ponadczasowe zestawy i wygodne koszule do stylizacji biznesowych.

umów spotkanie

Garnitury szyte na miarę

Garnitur, który znamy dziś, mężczyźni noszą od XIX wieku. Czym jest garnitur? To komplet składający się z marynarki, spodni i kamizelki uszytych z tego samego materiału. Naturalnie pierwsze garnitury nosiła arystokracja, potrzeba było czasu, aby każdy mężczyzna mógł pozwolić sobie na taki strój. Z biegiem lat garnitur wszedł do kanonu męskiej mody. Mimo że dostępny jest w masowej produkcji, to zawsze najlepszym wyborem będzie garnitur szyty na miarę. Szycie zapewnia praktycznie nieograniczone możliwości dostosowania ubrania.

Fasony spodni i marynarek zmieniały się wraz z obowiązującymi tendencjami. Zmieniały się również standardy kolorystyczne i zwiększała się liczba tkanin, wykorzystywana do szycia garniturów na miarę. Od szlachetnych i drogich tkanin, przez len, który doskonale sprawdza się w letnich stylizacjach, po nowoczesne tkaniny, będące kombinacją włókien naturalnych i syntetycznych.

Garnitury stały się standardem biznesowego dress code’u.

Garnitur do pracy powinien być doskonale wygodny. Jego krój ma zapewniać pełną swobodę ruchów, dlatego najlepiej, jeśli jest to garnitur szyty na miarę. Szycie pozwala na idealne dopasowanie ubrania do sylwetki, dzięki czemu nabierzesz pewności siebie i będziesz czuł się w nim, jak w wygodnym dresie. Jednocześnie Twój styl będzie zachwycał i wzbudzał szacunek u partnerów biznesowych. Garnitur szyty na miarę to dla człowieka biznesu najlepsza inwestycja w markę osobistą.

Męski garnitur to również strój galowy – zakładasz go na najważniejsze okazje i świąteczne spotkania. Większość mężczyzn decyduje się na garnitur do ślubu. Na tę okazję polecamy uszycie garnituru na miarę – nie tylko ze względu na podniosły i wyjątkowy charakter uroczystości. Chodzi również o to, że fotografie ślubne to pamiątka dla Ciebie i kolejnych pokoleń.

Idealnie skrojony garnitur to najlepszy sposób na udaną męską stylizację – wybierz się po niego do naszych krawców.

Spośród ponad 5000 tkanin wybierzemy najlepszy materiał i dobierzemy fason garnituru na miarę, który wydobędzie największe zalety Twojej sylwetki. Uszyjemy go z najwyższą dbałością o detale i pomożemy dopasować do niego wszystkie dodatki. Szycie na miarę pozwala skomponować zachwycającą stylizację – jedyną w swoim rodzaju.

UMÓW SPOTKANIE

Smokingi szyte na miarę

Smoking to wyjątkowy męski strój wieczorowy, którego elegancki charakter podkreślają charakterystyczne detale. Smoking składa się z marynarki z jedwabnymi, szalowymi klapami, spodni z ozdobnym, acz dyskretnym lampasem i kamizelki lub hiszpańskiego pasa, również wykończonego jedwabiem. Do smokingu zakładamy koszulę z półsztywnym gorsem oraz muchę. Uzupełnieniem wieczorowej stylizacji są lakierowane półbuty.

Smoking szyty na miarę z tkanin w najlepszym gatunku to ponadczasowy strój, który będzie najlepszym wyborem na eleganckie spotkania, wieczory w operze czy teatrze. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w smokingu wystąpił elegancki Pan Młody. Taki strój – w całości szyty na miarę, będzie idealnie pasował do sylwetki i podkreśli jej największe atuty. Wybierając pracownię Cafardini, masz pewność, że przygotowany przez nas smoking będzie odpowiadał ogólnie przyjętym standardom.

Uszyjemy dla Ciebie smoking godny dyplomaty – taki, w którym śmiało możesz udać się nawet na spotkanie z koronowanymi głowami.

Smoking lub garnitur szyty na miarę w naszej pracowni to strój na wyjątkowe okazje, dlatego każdy jego element jest dopasowany w najdrobniejszym szczególe. Wprost z naszej pracowni możesz udać się na premierę w operze lub bal u ambasadora. Dajemy naszą gwarancję na to, że Twoja prezencja będzie nienaganna i zachwycająca.

UMÓW SPOTKANIE

Cennik

Smoking i garnitur szyty na miarę przez naszych mistrzów krawiectwa są niepowtarzalne. Zaletą tego rozwiązania jest idealne dopasowanie. Tego efektu nie uzyskasz, kupując eleganckie ubrania w salonie z gotowymi zestawami.

W Cafardini stawiamy na komfort naszych klientów – chcemy, aby czuli się oni w swoich ubraniach doskonale. Do wyboru masz ponad 5000 tkanin, niezliczoną ilość dodatków i opcji wykończenia, a to wszystko w cenie, która zawsze odpowiada jakości uszytych u nas ubrań. Zapraszamy do skorzystania z usługi szycia garnituru na miarę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ