Nasza historia
to historie naszych
Klientów

Za każdym szytym przez nas ubraniem kryje się wyjątkowa historia. Piszemy je wspólnie z Klientami od 2005 roku. Indywidualne podejście w dokonaniu najkorzystniejszych wyborów, stosownie do charakteru i oczekiwań, niezmiennie pozostaje naszym celem w relacji z każdym Klientem szyjącym u nas na miarę.

O nas

Jesteśmy zespołem pasjonatów, oddanych szyciu na miarę ponadczasowych ubrań.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy i autentycznemu zamiłowaniu do sartorialnego kunsztu, zyskaliśmy zaufanie Klientów i szacunek w świecie klasycznego męskiego krawiectwa. Istotą naszej perspektywy nie jest sama sprzedaż garniturów, ale ubieranie nieprzeciętnych osobowości, tradycja krawiecka i długoterminowe relacje.

Wierzymy w ponadczasową elegancję, pozostając zawsze otwartymi na trendy współczesnej mody, ale przede wszystkim wsłuchujemy się w potrzeby konkretnego człowieka. Cenimy potrzebę akcentowania osobowości i codziennej wygody, wierząc jednocześnie w potrzebę jakości płynącej z tradycyjnej sztuki krawieckiej.

Sustainability

Szyjemy na miarę, czyli w sam raz. Cafardini to zawsze pojedyncze i unikatowe ubranie, tworzone w etycznym otoczeniu. Dbanie o środowisko naturalne to nasz priorytet.

Nasze działania wynikają z potrzeby konkretnego człowieka, a staranna realizacja każdorazowego indywidualnego zamówienia ogranicza do minimum produkcyjne marnotrawstwo.

Korzystamy z naturalnych tkanin najbardziej renomowanych i zaufanych europejskich producentów: Loro Piana, Dormeuil, Carnet, Holland and Sherry, Monti, Vitale Barberis Canonico. Nasi dostawcy, nagradzani na prestiżowych targach tkanin za etyczną produkcję, gwarantują nam nie tylko jakość, ale także poświadczone certyfikatami odpowiednie warunki hodowli zwierząt.

Szyjemy w Polsce, w miejscach, w których przestrzega się praw pracowników nie tylko w oparciu o obowiązujące przepisy prawa, ale także o wartości etyczne, dbając o komfortowe warunki pracy.

Nasz zespół

Marlon Falcon

To niesamowity luksus, że w dobie masowej konsumpcji, w Cafardini na codzień skupiamy się na oczekiwaniach konkretnego człowieka i szyjemy jedyne w swoim rodzaju ubranie. Osobiście bardzo doceniam wolność płynącą nie tylko z wyboru tkaniny, kroju i wszelkich dodatków, ale także z fascynują mnie spotkania z naszymi nieszablonowymi Klientami.

Ewa Marcinkowska

Moje wieloletnie doświadczenie w krawiectwie oraz wiedza z zakresu klasycznej mody męskiej pozwoli Ci na znalezienie stylu, który w pełni będzie spełniał Twoje oczekiwania. W Cafardini współtworzymy kompleksowo garderoby z naszymi Klientami, uwzględniając bardzo indywidualne oczekiwania.

Marcin Piprek

Moje zainteresowania i aktywność zawodowa od dawna idą w parze. Stale udoskonalam swoje poczucie estetyki. Doświadczenie zdobywałem czerpiąc wzorce od najlepszych. Prywatnie i zawodowo dopracowuję do perfekcji każdy detal, tworząc w ten sposób spójną całość.

Piotr Lipski

Klasycznej moda męska z pewną dozą dandyzmu to moje naturalne środowisko. Cytując Salvadora Dali „Podstawą wszelkich zwycięstw jest strój”. W pracę wkładam całe swoje serce. Od 15 lat konsekwentnie zmieniam zwykłe stroje mężczyzn w ich bardziej wysublimowane wersje.

Dołącz do zespołu

Jeśli lubisz ludzi, kochasz wyznania, a Twoją pasją jest męska elegancja zapraszamy do rozmowy wspólnej przyszłości.
    Zapoznałem/am się z zasadami przetwarzania danych osobowych zawartymi w Polityce Prywatności