Szycie na miarę

Jak to działa?

Do spotkania z nami nie musisz się w żaden sposób przygotowywać. Po prostu umów się z nami w wygodnym dla Ciebie terminie, a nasz zespół bazując na latach krawieckich doświadczeń, zadba o wszelkie szczegóły.

Krok 1

W Cafardini wierzymy w dialog. Chętnie słuchamy o indywidualnych oczekiwania i dopasowujemy do nich szyte przez nas ubrania. Na początek wspólnie określimy najbardziej korzystny krój ubrania, wybierzemy najodpowiedniejszą tkaninę, podszewkę, filc oraz guziki. Zadbamy w wszystkie szczegóły.

Podczas pierwszego spotkania zbierzemy też miarę. Opracowany przez nas system mierzenia gwarantuje precyzję i jednocześnie skraca cały proces do zaledwie kilku spotkań. Dodatkowo zmierzymy prototyp marynarki oraz spodni, aby określić oczekiwany i zawsze bardzo subiektywny poziom komfortu.

Krok 2

Rozpoczynamy proces szycia. Najpierw kompletujemy wszystkie niezbędne dodatki w tym tkaninę, podszewkę, guziki itd. W przypadku samej marynarki to blisko 80 elementów, które niczym orkiestra muszą grać ze sobą. Konstruktorzy opracowują konstrukcję krawiecką, która spełni wszelkie oczekiwania dotyczące kroju i komfortu. Zespół doświadczonych krawców dba o precyzję szycia.

Po ok. 3-4 tygodniach zamówienie będzie gotowe do pierwszej miary. Tego dnia po raz pierwszy założysz zaprojektowane i uszyte specjalnie dla Ciebie ubranie. Doradca naniesie finalne korekty krawieckie. Cały proces zamyka się standardowo w 6-8 tygodniach.

Krok 3

Zadbamy nie tylko o garnitur, marynarkę czy koszulę, ale również o buty i wszystkie dodatki począwszy od spinek do mankietów w koszuli, a na poszetce kończąc. Ważne są detale. Wszystko po to, aby w pełni doświadczyć najwyższego poziomu komfortu i prestiżu, które daje usługa szycia na miarę. Co równie ważne, jesteśmy do dyspozycji także po odebraniu zamówienia. Jeśli spodnie lub marynarka będą wymagały dodatkowego dopasowania w przyszłości, nasz zespół zadba o sprawną reakcję.

Cennik

Do męskiej garderoby podchodzimy holistycznie, dbając o każdy szczegół. Tworzymy ponadczasowe stylizacje, które zostają z naszymi klientami na lata. Największy wpływ na wartość szytych przez ubrań ma wybrana tkanina. Blisko 5000 materiałów do wyboru daje możliwość znalezienia komfortowej dla siebie przestrzeni.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Inspiracje

Szyjemy na miarę wygodne męskie marynarki, eleganckie garnitury i smokingi, spodnie, także w mniej formalnym wydaniu, a nawet płaszcze.

Garnitury
i smokingi
na miarę

Płaszcze
męskie
na miarę

Marynarki
męskie
na miarę

Koszule na miarę

Kamizelki
męskie
na miarę

Spodnie
męskie
na miarę

Tkaniny

Pracujemy z najlepszymi markami o światowej renomie, dla których doskonała jakość oferowanych tkanin, jest równie ważna jak dbałość o ludzkie relacje.