Szycie na miarę (męskie) /męski krawiec

Szycie na miarę – jak to działa?

Zdecydowałeś się zamówić garnitury na miarę? Doskonały wybór – jakość, jaką oferuje męskie szycie na miarę, jest bezkonkurencyjna. Tkaniny, z których nasi krawcy szyją garnitury, są starannie selekcjonowane. Wybraliśmy dla Ciebie 5000 najlepszych materiałów – daje Ci to ogromne możliwości do tworzenia unikatowych stylizacji. Opracowany przez naszych specjalistów system zdejmowania miary zapewnia idealne dopasowanie każdego elementu garnituru. Dzięki temu garnitury na miarę od Cafardini to wyjątkowo wygodne ubrania, w których będziesz czuł się swobodnie w każdej sytuacji. W naszej pracowni możesz zamówić również koszule, kamizelki i okrycia wierzchnie.

Męskie szycie na miarę to usługa skierowana do Panów, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi. Natomiast krawiec męski to zawód z wiekowymi tradycjami – dziś już nie tylko rzemieślnik, a prawdziwy artysta. Pomoże Ci dobrać tkaniny i fason, który będzie najlepiej współgrać z Twoją sylwetką. W ręce takich specjalistów trafisz, wybierając jedną z pracowni Cafardini. Do spotkania z nami nie musisz się w żaden sposób przygotowywać. Po prostu umów się z nami w wygodnym dla Ciebie terminie, a nasz zespół zadba o wszelkie szczegóły, bazując na latach krawieckich doświadczeń.

Męskie szycie na miarę to kompleksowa usługa, która obejmuje nie tylko przygotowanie wybranych części garderoby. Do garnituru dobierzemy także koszule i wszystkie dodatki. Skomponowana przy pomocy naszych Doradców stylizacja będzie harmonijna i zgodna z Twoim gustem. Nie będziesz musiał martwić się o szczegóły – my o nie zadbamy. Cały proces szycia garnituru na miarę trwa od 8. do 10. tygodni – trzeba to uwzględnić, planując zamówienie takiego stroju na uroczystość odbywającą się w konkretnym terminie. Jak konkretnie przebiega ten proces? Zobacz sam!

Krok 1

W Cafardini wierzymy w dialog. Chętnie słuchamy o indywidualnych oczekiwaniach i dopasowujemy do nich szyte przez nas ubrania. Na początek wspólnie określimy najkorzystniejszy krój ubrania – taki, który pasuje do Twojej sylwetki. To największa zaleta, jaką wyróżniają się garnitury na miarę. Za pomocą takiego ubrania można z łatwością optycznie wymodelować sylwetkę. Wybierzemy również najodpowiedniejszą tkaninę spośród ponad 5000 dostępnych opcji. Zadbamy o takie szczegóły jak: podszewka, filc oraz guziki. Weźmiesz czynny udział w projektowaniu Twojego garnituru, koszuli lub płaszcza. Efektem współpracy z naszym Doradcą będzie projekt unikatowego ubrania, który zrealizują nasi konstruktorzy i krawcy.

Podczas pierwszego spotkania krawiec męski zdejmie z Ciebie miarę – wykona to bardzo dokładnie. Opracowany przez nas system mierzenia gwarantuje precyzję i jednocześnie skraca cały proces powstawania garnituru do zaledwie kilku spotkań. Dodatkowo zmierzysz prototyp marynarki oraz spodni, aby określić oczekiwany i zawsze bardzo subiektywny poziom komfortu. Taka procedura pozwala nam uszyć stylowy garnitur, który będzie wygodny jak Twój ulubiony ubiór do chodzenia po domu. Na tym polega luksus, jaki oferuje szycie na miarę – ubranie w ten sposób stworzone doskonale współgra z Twoją sylwetką. To nie wszystko – nasi Doradcy pomogą Ci wybrać najodpowiedniejszy fason. Dzięki temu w garniturze szytym na miarę zawsze wygląda się lepiej niż w gotowym modelu kupionym w salonie.

Krok 2

Rozpoczynamy proces szycia. Najpierw kompletujemy wszystkie niezbędne dodatki w tym tkaninę, podszewkę, guziki itd. W przypadku samej marynarki to blisko 80 elementów, które niczym orkiestra muszą idealnie współgrać ze sobą. Konstruktorzy opracują konstrukcję krawiecką, która spełni wszelkie oczekiwania dotyczące kroju i komfortu. Krawiec męski zadba o precyzję szycia. W Cafardini łączymy nowoczesne techniki ze sztuką kultywowaną przez krawców męskich od stuleci. Elementy, które będą wymagały ręcznego dopracowania, tak właśnie zostaną wykonane. To dzięki temu męskie szycie na miarę to gwarancja najwyższej jakości wykonania i trwałości na długie lata.

Po ok. 3-4 tygodniach Twoje zamówienie będzie gotowe do pierwszej przymiarki. Tego dnia po raz pierwszy założysz zaprojektowane i uszyte specjalnie dla Ciebie ubranie. Doradca naniesie finalne korekty krawieckie – wszystko po to, abyś ostatecznie otrzymał tak wygodny i dopasowany garnitur, jak to tylko możliwe. Cały proces zamyka się standardowo w 8-10 tygodniach – dlatego klientów zamawiających ślubne garnitury na miarę prosimy o kontakt z odpowiednim wyprzedzeniem. Taki termin oczekiwania związany jest z procesem ręcznego krojenia i szycia. Nasi krawcy potrzebują czasu, aby uszyć ubrania dopracowane w najdrobniejszych detalach. Zapewniamy, że efekt ich pracy zachwyca nawet najbardziej wymagających klientów.

Krok 3

Zadbamy nie tylko o garnitur, marynarkę czy koszulę, ale również o buty i wszystkie dodatki, począwszy od spinek do mankietów w koszuli, na poszetce kończąc. Ważne są detale. Nasi Doradcy skomponują je profesjonalnie – zadbają, aby całość stylizacji była spójna i robiła jak najlepsze wrażenie. Wszystko po to, abyś w pełni doświadczył najwyższego poziomu komfortu i prestiżu, który daje usługa szycia na miarę. Kiedyś zarezerwowana wyłącznie dla wyższych sfer – dziś dostępna dla wszystkich. Co równie ważne, jesteśmy do dyspozycji także po odebraniu zamówienia. Jeśli spodnie lub marynarka będą wymagały dodatkowego dopasowania w przyszłości, nasz zespół zadba o wykonanie niezbędnych poprawek. Przy odbiorze gotowego garnituru otrzymasz kompletną informację na temat pielęgnacji zakupionych elementów ubioru. Jeśli będziesz się do nich stosował, Twój garnitur odwdzięczy się nienagannym wyglądem przez wiele lat. Pozostajemy do Twojej dyspozycji – jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami!

Cennik

Do męskiej garderoby podchodzimy holistycznie, dbając o każdy szczegół. Tworzymy ponadczasowe stylizacje, które zostają z naszymi klientami na lata. Największy wpływ na wartość szytych przez ubrań ma wybrana tkanina. Blisko 5000 materiałów do wyboru daje możliwość znalezienia komfortowej dla siebie przestrzeni.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Inspiracje

Szyjemy na miarę wygodne męskie marynarki, eleganckie garnitury i smokingi, spodnie, także w mniej formalnym wydaniu, a nawet płaszcze.

Garnitury
i smokingi
na miarę

Płaszcze
męskie
na miarę

Marynarki
męskie
na miarę

Koszule na miarę

Kamizelki
męskie
na miarę

Spodnie
męskie
na miarę

Tkaniny

Pracujemy z najlepszymi markami o światowej renomie, dla których doskonała jakość oferowanych tkanin, jest równie ważna jak dbałość o ludzkie relacje.