Kamizelki
męskie szyte
na miarę

Kamizelka męska to jeden z trzech elementów klasycznego garnituru. W wersji wieczorowej występuje ze smokingiem. Ostatnie dekady nie były dla niej łaskawe, ale ostatnio wraca w wielkim stylu – co cieszy, ponieważ nowoczesne stylizacje z kamizelką sprawiają, że codzienne męskie stroje stały się interesujące i bardziej eleganckie.

Niebanalna kamizelka szyta na miarę w połączeniu z casualową koszulą prezentuje się doskonale. Naturalnie pod warunkiem, że jest odpowiednio dopasowana, czyli właśnie szyta na miarę. Męski strój szyty na miarę modeluje sylwetkę, a stylowa kamizelka potrafi czynić prawdziwe cuda. Korzystając z usług pracowni Cafardini, możesz liczyć na kompleksowe doradztwo w zakresie doboru fasonu i tkaniny do typu Twojej sylwetki. Tylko szycie na miarę zapewnia idealne dopasowanie kamizelki.

umów spotkanie

Kamizelka na miarę

Wśród kamizelek męskich możemy wyróżnić modele jednorzędowe i dwurzędowe. Kamizelka szyta na miarę to taki element męskiej garderoby, który wymaga idealnego dopasowania. Szczególnie gdy chcesz nosić ją zgodnie z aktualnymi trendami, czyli bez marynarki. Kamizelka szyta na miarę jest doskonale skrojona, dzięki temu przylega do torsu, nie opinając go.

Szycie na miarę pozwala uzyskać bardzo elegancki efekt bez względu na to, jaką tkaninę wybierzesz.

Największej uwagi w tej materii wymagają tkaniny połyskujące — tam, gdzie widoczne jest najdrobniejsze zagięcie, nie możesz sobie pozwolić na błędy. Tutaj zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie nam szycia na miarę – nasi krawcy zrobią to po mistrzowsku.

UMÓW SPOTKANIE

Cennik

W Cafardini tworzymy wyjątkowe ubrania szyte na miarę – projektujemy je i wykonujemy tak, aby produkt końcowy przerósł oczekiwania klienta. Mistrzowie krawiectwa, którzy będą dla Ciebie pracować, łączą tradycyjną dokładność ze znajomością najnowszych trendów. Zapewnimy Ci fachowe doradztwo od pierwszej wizyty. Począwszy od wyboru fasonu i tkaniny, skończywszy na skomponowaniu dodatków do Twojej nowej stylizacji. Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość obsługi i szukasz ponadczasowej garderoby – zapraszamy do naszej pracowni.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ