Marynarki
męskie szyte
na miarę

Marynarka męska to ważny element eleganckiego stroju. Bez marynarki nie uda Ci się zbudować wieczorowej i formalnej stylizacji. Z drugiej strony dobrze dobrana marynarka może stanowić zwieńczenie ubrania w stylu smart casual. Przy pomocy marynarki na miarę w niebanalne wzory możesz podkreślić swoją indywidualność.

Zatem nie tylko na wielkie wyjście, ale też na spotkanie z przyjaciółmi, na co dzień do pracy, a nawet na zakupy – marynarka jest niezbędna. Naturalnie marynarka powinna być dobrze dopasowana – tylko wówczas będziesz dobrze w niej wyglądać. W przypadku marynarki szycie na miarę to najlepsza droga do uzyskania tego efektu. Męskie marynarki na miarę nie tylko doskonale leżą, ale też pozwalają na swobodne poruszanie się, co nie jest tak oczywiste, gdy sięgamy po modele ze sklepów.

umów spotkanie

Marynarka szyta na miarę

Szycie na miarę to usługa, która doskonale sprawdza się w przypadku osób, którym zależy na wysokiej jakości i najwyższym poziomie personalizacji produktu. Męskie marynarki na miarę szyjemy w pracowni Cafardini z materiałów, które wybieramy wspólnie z klientem. Dzięki temu możemy zapewnić Ci dopasowanie ubrania w każdym aspekcie.

Otrzymujesz marynarkę najwygodniejszą z możliwych, jedyną w swoim rodzaju, bo zaprojektowaną z myślą o Twoich potrzebach.

Marynarki na miarę doskonale sprawdzają się do stylizacji biznesowych, polecamy je również na egzaminy oraz wszystkie okazje, które wymagają nienagannego stroju. Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej usługi – oferujemy szycie na miarę całego męskiego stroju od podstaw.

UMÓW SPOTKANIE

Cennik

W Cafardini tworzymy wyjątkowe ubrania szyte na miarę – projektujemy je i wykonujemy tak, aby produkt końcowy przerósł oczekiwania klienta. Mistrzowie krawiectwa, którzy będą dla Ciebie pracować, łączą tradycyjną dokładność ze znajomością najnowszych trendów. Zapewnimy Ci fachowe doradztwo od pierwszej wizyty. Począwszy od wyboru fasonu i tkaniny, skończywszy na skomponowaniu dodatków do Twojej nowej stylizacji. Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość obsługi i szukasz ponadczasowej garderoby – zapraszamy do naszej pracowni.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ