Rekomendacje

Odkąd stałem się dojrzałym mężczyzną, najlepszym prezentem jaki sam sobie czasem sprawiam, jest uszycie garnituru na miarę. Próbowałem w różnych miejscach, z różnym skutkiem. Aż trafiłem na Grzybowską 5. Ten adres stał się moim ulubiony. Nie tylko dlatego, że to piękne miejsce, świetnie zaprojektowany salon, nie tylko dlatego, że potrafią skroić garnitur jak ulał i szyją znakomicie. Najlepiej. Ale przede wszystkim ze względu na jakość obsługi, fachowość, kulturę bycia pracujących tam ludzi. Cierpliwość, klasa i wiedza na temat męskiego stylu jest tam nieprawdopodobna. Więc choć dziś nie potrzebuję nowego garnituru, w „stare” w które wciąż się mieszczę i cudnie mi służą, a okoliczności do formalnych wyjść, czy pracy wśród ludzi, występów publicznych, gal, konferencji, wydarzeń nie ma. To odwiedzę przyjaciół, pogadam, zobaczę nowe tkaniny i poudajemy sobie, że jest jak kiedyś, normalnie. I jak znam życie i siebie, ale i ich to jednak coś razem uszyjemy. Napewno relacje. Dbamy o przyjaciół. O siebie nawzajem. Do zobaczenia u Twojego Krawca. Naszego. Cafardini.

Olivier Janiak

Jestem od lat klientem firmy Cafardini. Doradztwo na wysokim poziomie, obsługa doskonała, materiały najwyższej jakości. Wykonanie począwszy od projektowania, a skończywszy na końcowym dopasowaniu: the best. Jestem pełen uznania i wdzięczności dla pani Renaty za wszystkie dotychczasowe garnitury, smokingi, marynarki, spodnie i wszystkie akcesoria! Pełny profesjonalizm! Pozdrawiam serdecznie!

Bogumił Sobota

Mogę szczerze polecić krawców studia Cafardini. Wszystkie uszyte dla mnie garnitury i koszule były nienagannie skrojone, i solidnie wykonane, przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Rekomenduję zwłaszcza koszule lniane - noszenie ich to czysta przyjemność!

Tomasz Gubała

Na uwagę zasługują nie tylko same usługi Cafardini, ale też ich showroom przy ulicy Grzybowskiej. Moim zdaniem jest to jeden z najpiękniejszych punktów szycia miarowego w Polsce.

Michał Kędziora Mr Vintage

Lubię ubrania. Lubię dotyk tkaniny, umiem docenić, szanować ręce które je tkają i talenty ludzi, którzy potrafią nadać ubraniom formę, dzięki, której ktoś może będzie czuł się lepszy, szczęśliwszy, pewniejszy. Wydaje mi się, że bez ogromnego szacunku zarówno do wszystkich, którzy pracują nad tym by powstało to wyjątkowe ubranie i zrozumienia, akceptacji, serdeczności dla ludzi, którzy będą je nosić nie da się tworzyć wspaniałego krawiectwa. I myślę, że to właśnie można znaleźć odwiedzając Cafardini na Grzybowskiej w Warszawie.

Artur Nowak- Gocławski
Grupa ANG SA

Cafardini to coś więcej niż klasyczne szycie MTM, to indywidualne podejście do każdego klienta, wsłuchanie się w jego potrzeby i zrozumienie jego stylu życia, co pozwala idealnie dopasować konkretne elementy garderoby.Szycie na miarę, może na początku wystraszyć, kojarzyć się z brakiem wiedzy i czasu - Cafardini dba o szybką realizację zamówień oraz z powodzeniem prowadzi klienta przez meandry współczesnych trendów modowych. Z całego serca polecam.

Patryk Krzyżanowski
Pamtrans

Jeśli się raz zakupi w Cafardini garnitur, koszulę czy spodnie, to wówczas każde następne zakupy w każdym innym miejscu powodują duży dyskomfort. Gorąco polecam.

Prof. nadzw. dr hab. med. Dariusz Plicner

Współpraca z marką Cafardini to sama przyjemność, klient traktowany jest w sposób indywidualny na całym procesie zamówienia, od pierwszego telefonu po odbiór perfekcyjnie skrojonego garnituru, który ma własny charakter 😊.

Oskar Grzyb

Na początku miał być jeden garnitur szyty na miarę... teraz jest ich kilka i kolekcja dalej rośnie. Piotr Lipski jest bardzo dobrym i kreatywnym doradcą, dobrze rozumiejącym potrzeby klienta. Z pełnym przekonaniem polecam firmę Cafardini osobom zainteresowanym modą męską.

Vice President Shared Services
Maciej Miączyński

Duza czescia mojej pracy są rozmowy z klientami w różnych miejscach Europy i potrzebuje garnitur który można spakować do walizki tak żeby drugi dzień wyglądał idealnie do spotkania. Długi czas nie moglem znalezc w pełni satysfakcjonującego rozwiązania tego problemu. W końcu trafiłem do Cafardini gdzie wysłuchali mojej potrzeby, wspólnie dobraliśmy materiały do moich potrzeb i kolorystykę. Garnitur został precyzyjnie dopasowany do moich wymiarów. Od tego czasu do klienta jeździe tylko w garniturach Cafardini …

Michal Zatek

Z ogromną stanowczością polecam usługi marki Cafardinii wszystkim tym którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w wysublimowanej modzie męskiej jak również wytrawnym Lwom salonowym. Osobiście cenię bardzo wysoko indywidualne oraz profesjonalne podejście do Klienta! Szczerze rekomenduję!

Paweł Dybciak

Cafardini to ważna na polskim rynku firma rodzinna, która wzorowo łączy usługi, o dobrej jakości i cenie, z życzliwością i troską o relacje z klientami. To bezcenne w dzisiejszych czasach.

Jan Krzysztof Bielecki

#Cafardini